پایان نامه | چاپ کتاب | صحافی پایان نامه | وایرایش پایان نامه

صحافی پایان نامه

صحافی پایان نامه یکی از مراحل پایانی دانشجویان در زمان انجام پایان نامه و دفاع از آن است. صحافی به شکل حرفه و مهارت قابل ارائه، از قرن هشتم  نهم هجری شمسی پدید آمد و در ابتدا صحافی با پوست حیوانات، برای دوام بیشتر انجام می گرفت. این امر در کشور های اروپایی نیز سابقه ای کهن دارد که در این بین، کشور سوئد را می توان پرچم دار صنعت صحافی دانست.

صحافی را میتوان  مهارت تنظیم و به هم بستن صفحات پایان نامه یا امثال آن دانست که با دو پوشش، با طرح های متنوع مزین می شود. صحافی بی تردید آخرین قدم برای تهیه کتب، پایان نامه و امثال آن است. صحافی به جهت حفظ و نگهداری و زیبایی هر چه بیشتر کتب و پایان نامه انجام می شود و به جرات میتوان ادعا کرد که وجود کتب نفیس و خطی در زمان حال، وام دار صنعت صحافی است؛ که برخی از کتب به جا مانده مربوط به ۱۳۸ سال پیش بوده و در کتابخانه های معتبر ایران نگهداری میگردند.

لیست قیمت پایان نامه

صحافی هر جلد غیر فوریصحافی هر جلد فوریصحافی هر جلد سخت غیر فوریصحافی هر جلد سخت فوری
15000 تومان18000 تومان20000 تومان25000 تومان
به علت گرانی تمامی اجناس،قیمت ها به روز می باشند.
شما مشتری محترم می توانید سفارش صحافی پایان نامه خود را از میان انواع صحافی پایان نامه شامل طلاکوب,نقره کوب, زرکوب و غیره و همچنین زمان انجام صحافی پایان نامه شامل : صحافی پایان نامه فوری, صحافی پایان نامه عادی انتخاب کنید.

صحافی آنلاین سریعترین, ارزانترین و همچنین به روزترین مرکز ارائه صحافی فوری, صحافی پایان نامه, گالینگور پایان نامه, پرینت لیزری, صحافی پایان‌ نامه از جنس گالینگور طبق فرمت دانشگاه های ایران است که توانایی انجام سفارشات شما در کمتر از یک ساعت را داراست.

در ضمن شما مشتریان گرامی می‌توانید جهت سفارش صحافی پایان نامه خود فایل مورد نظر را ایمیل و یا تلگرام نموده و سپس جهت دریافت کار و هماهنگی با شماره تماس ۶۶۴۱۶۹۸۹ تماس حاصل نماید تا بدون حضور شما در موسسه صحافی آنلاین کار خود را انجام دهید و از طریق پیک موتوری یا آژانس در تهران و پست پیشتاز به تمامی نقاط کشور تمامی سفارشات خود را دریافت نمایید.